x 

Otomatik Kuşbaşı Et Sebze Doğrama Makinesi

En kaliteli et parçalama makinası kebaplık kıyma bıçak kıyması zırk kıyması çıkarma makinalarının tüm modellerinin en uygun fiyatlarlarıyla satış telefonu 0212 2370749
AKB10 Kuşbaşı Et ve Sebze Doğrama Makinası:Bu sebze doğrayan ve kuşbaşı et kesen makina; çok büyük kapasiteli kuşbaşı et ihtiyacı olan, büyük kapasitelerde sebze kullanan yemek fabrikaları, askeri tesisler, konserve fabrikaları için idealdir. Elektronik devrelerin kumanda ettiği, elektromekanik ça
Satış fiyatı:31.152,00 TL
İndirimli satış fiyatı:
Kdvsiz fiyatı26.400,00 TL
İndirim:
Kdv Tutarı4.752,00 TL

Kuşbaşı Et Doğrama Makinası Endüstriyel Sebze Doğrama Makinası AKB10

Büyük Kapasiteli; Endüstriyel Sebze Doğrama Kuşbaşı Et Kesme Makinası / Endüstriyel Et Sebze Doğrayıcı
 
Kuşbaşı et kesip, etleri dilimleyen, sebzeleri doğrayan ve küp patates yapan bu makinanın satte 500 kg ürün çıkarma kapasitesi vardır.
Bu doğrama, kesme makinasının ölçüleri; 1450 x 850 x 1115 mm dir.
Çalışma esnasında et kesip, sebze doğrayan bu makina 3.3 kw elektrik çeker
Makinanın gövdesi paslanmaz çelik saçdır.
Toplam ağırlığı 450 kg dır

Et kesme, sebze doğrama, et dilimleme bıçakları 301 kalite paslanmaz saçtır.
Et kesen, sebze doğrayan bu makinanın, iç kısmında yuvarlak dilimleme bıçağı ve kesilmiş malzemelerin çıkış tarafında ise bölme bıçağı vardır.
Makina içerisine koyulan etler, sebzeler önce yuvarlak dilimleme bıçağında; elektronik olarak kalınlığını ayarladığınız ölçüde dilimlendikten sonra, bölme bıçağına doğru itilip orada, önceden koyduğunuz bıçak tipine göre bölünür, küp hale getirilir. (Kuşbaşı et, küp patates, ay salatalık, yarım ay kabak benzeri kesilir)

Sebze doğrayıcı, küp patetes yapıcı bu makina;
510 x 120 x 120 ürün dolum haznesine sahiptir.
120 x 120 mm ölçülerindeki, çıkış kesimi tablasından; 10 x 10 mm veya 20 x 20 mm ölçülerinde, sizin ayarladığınız uzunlukda küp patates, kuşbaşı et, salatalık, havuç, kabak, peynir, parmak patates kesebilir.

Çalışması tam otomatik olan bu makina elektronik kontrol kartıyla kumanda edilmektedir, Elektronik kartına üzerindeki dijital göstergeli panosuyla kumanda edersiniz.

Otomatik doğrayıcı, kesici, dilimleyici bu makinanın; kolay değişebilir bıçak sistemi, teflon kapağı, patentli döner bıçak sistemi, su geçirmez kontrol butonları ve sensör kontrollü güvenlik kapağı ile donatılmış olup; makinanın CE sertifikası mevcuttur.

Ergonomik ve şık görünümlü üretilmiş olan büyük kapasiteli et doğrama, kuşbaşı yapma, sebze dilimleme makinesi her türlü mekana uyum sağlar,
Sebze doğrama, et kesme makinesinin bol ve ucuz parçaları yedekparça deposu stoklarında daima mevcuttur.

Bu doğrama makinesi 2 yıl garantilidir. (Ücretsiz işçilik ve yedekparça garantisi Türkiye sınırları içerisinde geçerli olup, yurtdışına toplu satışı yapılan ürünler için; tam otomatik doğrama, kesme, dilimleme makinesi gönderim paketi içeriğinde, kuruluşumuzun belirlediği ücretsiz genel yedekparça verilmektedir)
Bu tam otomatik doğrama, kesme, dilimleme makinesinin faydalı kullanım ömrü olan 10 yıl içerisinde ücreti karşılığında yedek parça bulundurma garantisi vardır.

Not: Firmamız; sürekli ürün geliştirme nedeniyle; tam otomatik doğrama, kesme, dilimleme makinesi üzerindeki özellik, şekil, teknik değişiklik hakkını saklı tutar.

Böyle bir tam otomatik doğrama, kesme, dilimleme makineniz zaten var ve arızalı ise; tamiri bakımı servisi veya yedekparçalarının satışı için arayınız 0212 2370759

Çok amaçlı doğrama makinasıyla, uzun sürelerde yaptığınız; kuşbaşı et yapma, arnavut ciğeri kesme, kuşbaşı tavuk yapma, biftek dilimleme, sucuk dilimleme, salam kesme, beyaz peynir dilimleme, küp patatesi yapma, beyaz peynir, soğan patlıcan, turşu, havuç, turp ve benzeri ürünleri küp, dilim ve ince ince cips şeklinde doğrayabilirsiniz. Otomatik, et dilimleme, sebze doğrama makinası hakkında detaylı bilgi almak için arayınız 0212 2370749

Ayrıca bu tam otomatik kesme, doğrama makinasında; 1,5 mm, 2 mm, 4 mm lik kare çubuklar halinde, ürünleri boyuna (uzunluğuna kesebilir. Sebzeleri ve bazı şarküteri ürünlerini böyle çubuk kesime Jülyen kesim adı verilir. Et, sebze doğrama makinası jülyen şekilli kesimde yapabilir.

Entegre et tesisleri, büyük marketler, büyük oteller ve yemek fabrikaları; bu tam otomatik endüstriyel, büyük kapasiteli kesme, doğrama, dilimleme makinası işlerinizi çok kolaylaştırıp, muntazam iş yapmanızı sağlayacak. Tam otomatik et kesici, sebze dilimleyici, otomatik doğrama makinası için arayınız 0212 2370749
 
Bu sebze doğrayan ve kuşbaşı et kesen makina; çok büyük kapasiteli kuşbaşı et ihtiyacı olan, büyük kapasitelerde sebze kullanan yemek fabrikaları, askeri tesisler, konserve fabrikaları için idealdir. Elektronik devrelerin kumanda ettiği, elektromekanik çalışan tam otomatik, büyük kapasiteli, tam endüstriyel bir sebze doğrama, kuşbaşı et kesme makinesidir. Tam otomatik endüstriyel sebze doğrama, et dilimleme, kuşbaşı eti kesme ve küp patates makinasını bir arada toplayan bu makina için arayınız 0212 2370749 

 AKB10 Otomatik Kuşbaşı Et Sebze Doğrama Makinesi İstanbulda AKB10 Otomatik Kuşbaşı Et Sebze Doğrama Makinesi:Et İşleme Tesisleri İçin Otomatik Et Dilimleme Makinaları Gıda Üreticileri İçin Otamatik Kuşbaşı Sebze Doğrama Makineleri Büyük Kasaplar İçin Otomatik Kuşbaşı Et Doğrama Makinesi Yemek Fabrikaları İçin Et Sebze Kuşbaşı Kesme Makinası Satış Telefonu 0212 2370749 En Kaliteli Kuşbaşı Sebze Doğrama Makinası Modelleri En Ucuz Et Dilimleme Makinası Fiyatlarıyla Yılmaz Otomatik Et Doğrayıcı Teknik Şartnamesi Bursada Toptan Çağdaş Kuşbaşı Et Kesme Makinası Salvador Ankarada Perakende İnoksan Kuşbaşı Et Parçalama Makinelerinin Fiyatları Kampanyalı Ersöz Küp Sebze Doğrama Makinası Sirman Küp Et Kesme Makinası Aynası Dişlisi Şalteri Et Tokmağı Süzgeci Gibi Emt Kuşbaşı Et Sebze Doğrama Makinası Yedek Parçası 0212 2974432 Topaloğlu Kuşbaşı Sebze Parçalama Makinası Tamiri Esmak Otomatik Küp Patates Yapma Makinelerinin Bakımı Bıçak Bileyi Süper Mikser Kuşbaşı Et Sebze Doğrama Makinesi Servisi Bosch Salvador Kuşbaşı Ciğer Doğrama Makinası Tamircisi Arı Kuşbaşı Et Sebze Dilimleme Makinası Nasıl Tamir Edilir Dayanıklı Fagor Kuşbaşı Et Sebze Makinlarının Aynaları Helezonları Şalterleri Dişlileri 22No Süzgeçleri Bıçakları Gibi Topaloğlu Endüstriyel Et Sebze Kuşbaşı Yapma Makinası Parçaları 0212 2536412 İzmirde Sanayi Tipi Kuşbaşı Et Sebze Kesme Makinası İmalatı Empero Otomatik Et Sebze Doğrama Makinası Kullanma Talimatı Kasaplara Özel Salvador Et Sebze Doğrama Makinesi Çelik Bıçak Kullanma Kılavuzu Çözüm Kuşbaşı Et Parçalama Makinalarının Bıçak Temizliği Nasıl Yapılır 0212 2370751 Spot Ndustrio Ciğerlik Patates Doğrama Makinası Fiyat Listesi Bosfor Dilimlenmiş Et Yapma Cihazı Kampanyası Sanayi Tipi Boğaziçi Otomatik Et Sebze Doğrama Makinası Çeşitleri Kuşbaşı Et Satan Et İşletmeleri İçin Kuşbaşı Şeklinde Kesilmiş Et Doğrama Makinası Sanayi Tipi Çelikten Salvador Et Sebze Doğrama Makinası Bayisi Alveo İnternetten Endüstriyel Et Sebze Doğrama Makinası Mağazası Antalyada Mateka Paslanmaz Çelik Et Sebze Doğrama Makinası İmalatçısı Telefonu 0212 2370759 Kayalar Eskişehirde Yemekhanelerde Endüstriyel Mutfaklarda Büyük Kasaplarda Sucukçularda Yemek Fabrikalarında Catering Firmalarında Et İşleme Tesislerinde Kullanılan İnox Çelik Otomatik Et Sebze Doğrama Makinası ve Otomatik Kuşbaşı Makinası Kesici Diskleri Gıda ve Sağlık Bakanlığı Şartnamesine Uygun Et Kesicileri Dilimleyicileri Salvinox Parçalayıcıları Türk Malı Endüstriyel Mutfak Ekipmanları Bayileri 0212 2370759 Ems Endüstriyel Mutfak Makineleri teklif isteme mail adresi Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Bu ürün için henüz yorum yok

Genel Değerlendirme (0)

0 / 5 yıldız
  • Henüz hiç yorum yok

Yorum yapın

Fiyat teklifi isteklerinizi, sorularınızı, merak ettiklerinizi aşağıdan yazabilirsiniz. Fiyat teklifi gönderebilmemiz için Firma ismi, telefon, varsa özel isteğinizi belirtmeniz gereklidir.

0
Yorumlarınız yönetici tarafından değerlendirilecek.
hizmet koşulları.

Sorular / Cevaplar

Merhabalar indesit TN5TK kodlu ürün için kapı lastiği mevcut mu sizde..veya yoksa uygun ölçülerde ol...
Merhaba Sevda hanım, istemiş olduğunuz mint yeşili kitchenaid mikser artisan modelimizde mevcuttur. ...
selamlar elimde bir miktar para var kokoreç işi yapmak istiyorum.ama motor a takılı bir tezgah istiy...
Merhaba kitchenaidde renk seçenekleriniz sadece resimdekiler mi? Mint yeşili var mı elinizde ?
Ugolini Sıcak Çikolata Ve Sahlep Makinası Yedek Parçaları Satış Telefonu 0212 2974432

Bu Parça Ug...
SELAM ALEYKÜM GRUPTAKİ DEĞERLİ ARKADAŞLAR BEN HALİL USTA TÜRKİYEDEN YAZIYORUM MUTFAK ŞEFI VEYA MUT...
SELAM ALEYKÜM GRUPTAKİ DEĞERLİ ARKADAŞLAR BEN HALİL USTA TÜRKİYEDEN YAZIYORUM MUTFAK ŞEFI VEYA MUT...
italyan pizza ustasıyım ilgilenen iş verenler arayerabilirl 05462112416
Merhaba Adnan bey, istemiş olduğunuz balıkçılarda kullanılan kar buz makinası ürünlerimizin bilgiler...
Beşiktaş çarşıda açacağımız crep işi için usta aramaktayız
533 660 59 59