x 

4 Demlikli Kahveci Ocağı

En kaliteli endüstriyel çay yapma makinalarının sanayi tipi çay ocaklarının otomatik çay yapan makinelerin en ucuz fiyatlarıyla satış telefonu 0212 2370749
İster Türk Kahvesi pişirin, isterseniz damak tadınıza uygun çay pişirin... Üstelik profesyonel bir paslanmaz kahveci ocağında... Kahveci tipi çay kazanı kahve pişirme ocağı satışı için arayınız 0212 2370749. Ayrıca kahveci ocağı ihracatçıları da bu ürünü
Satış fiyatı:955,80 TL
İndirimli satış fiyatı:
Kdvsiz fiyatı810,00 TL
İndirim:
Kdv Tutarı145,80 TL

Kahveci Ocağı Gazlı 4 Demlikli Kahveci Ocağı Kazanı AIG8

4 Demlikli Gazlı Kahveci Ocağı - Özel Çift Tabanlı Gazlı Kahveci Ocağı Kazanı

Gazlı kahveci ocağı kazanı derinliği 28 cm
Gazlı kahveci ocağı kazanı genişliği 92 cm
Gazlı kahveci ocağı kazanı yüksekliği 45 cm
Kahve pişirme gözlü gazlı kahveci kazanının toplam ağırlığı 11 kg.dır

Bu gazlı kahve ocaklı çay ocağının en büyük özelliği; su kazanının üst tarafının kaynakla birleştirilmiş olması ve su kazanı tabanının gaz brülörü ateşine daha dayanıklı olması için 2 katlı olarak üretilmiş olmasıdır.
Ayrıca kahveci ocağı brülörlerini ateşlemek için mekanik manyetolu çakmak vardır.

Üzerinde 3 çay demliği koyma yeri olan bu kahveci ocağı kapasitesi demlikleri ile birlikte 60 Litredir,(4 çay demliği kapasitesi yaklaşık 8 lt. olup, çay kazanı net su alımı 52 litredir)
Endüstriyel kahveci ocağı fiyatına çay demliği dahil değildir.
Kahveci ocağının su kazanı içerisindeki su sıcaklığını görebileceğiniz sıcaklık göstergesi ve su seviyesini görebileceğiniz su seviye göstergesi (musluk üzerinde) vardır.
Paslanmaz krom çelikden üretilmiş bu kahveci ocağının üst kapağı vidalı değil, kaynaklıdır. Kaynayan suyun yukarıdan aşağı akarak bıraktığı su - kireç izleri bu sayede en aza indirgenmiştir.
Ayrıca gazlı ocak ateşinin vurduğu kahveci ocağı kazanı tabanı özel malzemeli ve 2 katlıdır.
Kahveci ocağının kahve pişirme ocağı da gazla çalışır ve su kazanının yanındadır.

Kahve pişirme ocaklı kahveci tipi çay ocağı ergonomik ve şık görünümlü dış yapısıyla her türlü mekana uyum sağlar,
Gazlı kahveci ocağının bol ve ucuz parçaları, yedekparça deposu stoklarında daima mevcuttur.

Kahveci tipi çay ocağı 2 yıl garantilidir. (Ücretsiz işçilik ve yedekparça garantisi Türkiye sınırları içerisinde geçerli olup, yurtdışına toplu satışı yapılan ürünler için; gazlı kahveci ocağı gönderim paketi içeriğinde, kuruluşumuzun belirlediği ücretsiz genel yedekparça verilmektedir)
Bu makinanın faydalı kullanım ömrü 10 yıl olan içerisinde ücreti karşılığında yedek parça bulundurma garantisi vardır.

NOT: Firmamız; sürekli ürün geliştirme nedeniyle; kahve pişirme ocaklı kahveci ocağı üzerindeki özellik, şekil, teknik değişiklik hakkını saklı tutar.

Böyle bir çay kazanınız kahve pişirme ocaklı kahveci ocağınız zaten var ve arızalı ise; tamiri bakımı servisi veya yedekparçalarının (musluğu rezistansı ocağı göstergesi düğmesi) satışı için arayınız 0212 2370749

Türk malı bu kahveci tipi çay ocağı; yurtdışına kahveci ocağı satanlar, kahveci ocağı ihracatçıları tarafından tercih edilmekte olup; sizde kahveci ocaklarını yurtdışına ihraç etmek istiyorsanız arayınız: 0212 2370749

İster Türk Kahvesi pişirin, isterseniz damak tadınıza uygun çay pişirin... Üstelik profesyonel bir paslanmaz kahveci ocağında... Kahveci tipi çay kazanı kahve pişirme ocağı satışı için arayınız 0212 2370749. Ayrıca kahveci ocağı ihracatçıları da bu ürünü sıklıkla yurtdışı müşterilerine satmaktadırlar. Kahveci ocağı ihracatı için arayınız 0212 2370749

 AIG8 4 Demlikli Kahveci Ocağı İstanbulda Kahveler İçin Çay Kazanları ve İşyerleri Kahveciler İçin 4 Demlikli Kahveci Ocağı Satış Telefonu 0212 2370749 En Kaliteli Sanayi Tipi Tek Demlikli Kahveci Ocağı Modelleri En Ucuz Remta İki Demlikli Kahveci Ocağı Fiyatlarıyla Toptan Baysan Üç Demlikli Kahveci Ocağı Ankarada Horeca Dört Demlikli Kahveci Ocağı Perakende İnoksan Çay Makinası Beş Demlikli Kahveci Ocağı Fiyatı Kampanyalı Çevirmeli Musluklu Kahveci Ocakları Bakır Demlikli Kahveci Otomatı Porselen Demlikli Kahveci Ocağı Termostatı Demlikleri Rezistansı Gösterge Borusu Gibi Yedek Parçası 0212 2974432 Işıkgaz Kahveci Kazanı Tamiri Üret 4 Demlikli Kahveci Ocağı Bakımı Damga 3 Demlikli Kahveci Ocağı Musluk Contası Servisi Meşale 4 Demlikli Kahveci Ocağı Contalarının Tamircisi Varış Krom 5 Demlikli Kahveci Ocağı Nasıl Tamir Edilir Dayanıklı Serve Metal 4 Demlikli Kahveci Ocağı Fagor Bakır İşlemeli Kahveci Ocağı Paslanmaz Musluğu Termostatları Isıtma Rezistansları Muslukları Kapakları Contaları Gibi Parçaları 0212 2536412 İzmirde Tokosan Sanayi Tipi 4 Demlikli Kahveci Ocağı İmalatı Empero 4 Demlikli Kahveci Ocağı Nasıl Kullanılır Çaycılara Kahvecilere Özel Simton 4 Demlikli Kahveci Ocağı Contasının Kullanma Kılavuzu Çözüm 4 Demlikli Kahveci Ocağı Kireç Temizliği Nasıl Yapılır 0212 2370751 Spot Ndustrio 4 Demlikli Kahveci Ocağı Fiyat Listesi Teknoçelik Yuvarlak Çay Makinaları Musluk Kampanyası Elektrikli 4 Demliği Olan Kahveci Ocağı Çeşitleri Büfeler İçin Tüplü Kahveci Ocağı Musluğu Bayisi Öztiryakiler İnternetten Endüstriyel CE Belgeli Doğalgazlı 4 Demlikli Kahveci Ocağı Mağazası Antalyada Mateka İgdaş Onaylı Paslanmaz 4 Demlikli Kahveci Ocağı İmalatçısı Telefonu 0212 2370759 Kayalar Çay Kazanları Eskişehirde Kafelerde İşyerlerinde Benzincilerde Otellerde Lokantalarda Çay Bahçelerinde Kahvehanelerde Kullanılan İnox Çelik 4 Demlikli Kahveci Ocağı Türk Malı Bakır Kahveci Tipi Çaycı Ocakları Göstergeli Musluklarının Cam Borusu Endüstriyel Mutfak Ekipmanları Bayileri 0212 2370759 Ems Endüstriyel Mutfak Makineleri teklif isteme mail adresi Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Bu ürün için henüz yorum yok

Genel Değerlendirme (0)

0 / 5 yıldız
  • Henüz hiç yorum yok

Yorum yapın

Fiyat teklifi isteklerinizi, sorularınızı, merak ettiklerinizi aşağıdan yazabilirsiniz. Fiyat teklifi gönderebilmemiz için Firma ismi, telefon, varsa özel isteğinizi belirtmeniz gereklidir.

0
Yorumlarınız yönetici tarafından değerlendirilecek.
hizmet koşulları.

Sorular / Cevaplar

slm ben cihan usta yurt dışı saglam düzgün ve iyi bir iş arıyorum börek poçaga ve mayalı gurubum g...
emekli döner kebap sulu yemek çorba hatay iskenderun döneri adana köfte çeşitleri iskender bilumum d...
sanayi tipi çay makinasıyla alakalı bütün soruları sanayi tipi çay makinası satış sitesinde bulabili...
vakumlu poşet yapıştırma rezistansı parçası haricindeki diğer parçaları vakumlu poşet yapıştırma rez...
kleo bar buzdolabıyla alakalı bütün soruları kleo bar buzdolabı satış sitesinde bulabilir, bulamadık...
ndustrio buzdolabı motoru parçası haricindeki diğer parçaları ndustrio buzdolabı motoru satış sitesi...
pimaksan mısır makinası rezistansı parçası haricindeki diğer parçaları pimaksan mısır makinası rezis...
düğün pastası için pasta mankeniyla alakalı bütün soruları düğün pastası için pasta mankeni satış si...
süper mikser soğan makinası bıçağı parçası haricindeki diğer parçaları süper mikser soğan makinası b...
öztiryakiler çay makinası rezistansı parçası haricindeki diğer parçaları öztiryakiler çay makinası r...